A tanév rendje

Szeptember 01.              Első tanítási nap

Szeptember 01; 04-05   Motivációs napok a 9. és az SZH/1 évfolyamon

Október 03.                     Szülői értekezlet az összes osztályban

                                            Felelős: Horváthné Takács Gertrúd

Október 06.                     Iskolai megemlékezés

                                 Az Aradi vértanukra emlékezünk

                                            Felelős: Kertész Anikó

Október 06.                     Városi megemlékezés

                                 Az Aradi vértanukra emlékezünk

                                            Felelős: Árvai Zsolt

Október 23.                     Nemzeti Ünnep, iskolai megemlékezés a tanulók bevonásával

                                            Az 1956-os forradalomra emlékezünk

                                            Felelős: Kertész Anikó

Október 23.                     Nemzeti Ünnep, városi megemlékezés

                                 Az 1956-os forradalomra emlékezünk

                                            Felelős: Árvai Zsolt

Október 30 –  november 03. Őszi szünet

November.                      Pályaválasztási kiállítás

                                Felelősök: Árvai Zsolt, Pelentai Norbert, Stuksza Attila

November.                       Nyitott Kapuk

                                            Pályaválasztási tájékoztató

                                 Felelősök: Árvai Zsolt, Badics Tünde, Pelentai Norbert, Stuksza Attila

November.                       Nyitott Kapuk

                                            Pályaválasztási tájékoztató

                                 Felelősök: Árvai Zsolt, Badics Tünde, Pelentai Norbert, Stuksza Attila

November 24.                 Gábor-napi rendezvény az iskola dolgozóinak

                                            Felelős: Árvai Zsolt

                                            Tanítás nélküli munkanap 1.

December 22.                 Karácsonyi ünnepség az iskola diákjainak és dolgozóinak

                                            Felelős: Árvai Zsolt, Badics Tünde

December 27 - január 2. Téli szünet

Január 19.                        Első félév utolsó napja

                                            Jegyek lezárása. Osztályozó értekezlet.

                                  Felelős: Badics Tünde

Február 02.                      Nevelőtestületi értekezlet

                                 Felelős: Badics Tünde

                                            Tanítás nélküli munkanap 2.

Február 06.                      Szülői értekezlet az összes osztályban

                                            Felelős: Horváthné Takács Gertrúd

Február 25.                      Iskolai megemlékezés

                                 A kommunista diktatúra áldozatainak emléknapja

                                            Felelős: Kertész Anikó

Március 10.                      Munkanap áthelyezés (március 16.)

                                           Tanítás nélküli munkanap 3.

Március 15.                       Nemzeti Ünnep, iskolai megemlékezés

                                            Az 1848-as forradalomra emlékezünk

                                            Felelős: Konczos Katalin

Március 15.                       Nemzeti Ünnep, városi megemlékezés

                                             Az 1848-as forradalomra emlékezünk

                                             Felelős: Árvai Zsolt

Március 29 – április 03. Tavaszi szünet

Április 16.                         Iskolai megemlékezés

                                  A Holocaust áldozatainak emléknapja

                                             Felelős: Kertész Anikó

Április 21.                         Munkanap áthelyezés (április 30.)

                                           Tanítás nélküli munkanap 4.

Április 30.                          Munkaszüneti nap

Május 01.                           Munka ünnepe - ünnep

Május 03.                           Utolsó tanítási nap a 11. évfolyamon és a felnőttoktatás végzős évfolyamán

Május 07.                           Osztályozó értekezlet a 11. évfolyamon és a felnőttoktatás végzős évfolyamán

                                  Felelős: Badics Tünde

Május 11.                           Tanulmányi kirándulás

                                  Felelős: Árvai Zsolt

                                             Tanítás nélküli munkanap 5.

Május 17.                           Írásbeli szakmai vizsga

                                             Tanítás nélküli munkanap 6.

Május 18 - június 29.       Gyakorlati és szóbeli szakmai vizsgák

                                  Felelős: Árvai Zsolt

Május 21.                           Pünkösd - ünnep

Május 23.                           Kompetenciamérés a 10. évfolyamon

                                  Felelős: Badics Tünde

Június 01.                          Utolsó tanítási nap a SZH/2 évolyamon, részszakképesítésben

                                  Jegyek lezárása

                                  Felelős: Badics Tünde

Június 04.                          Iskolai megemlékezés

                                  A Nemzeti Összetartozás emléknapja

                                             Felelős: Kertész Anikó

Június 14.                          Osztályozó értekezlet

                                     Jegyek lezárása

                                    Felelős: Badics Tünde

Június 15.                          Utolsó tanítási nap a szakképzési HÍD és a 9.-10. évfolyamon és a 2 éves felnőttoktatás első évfolyamán

Június 15.                         Diáknap

                                           Tanítás nélküli munkanap 7.

Június 21 - 22.                  Beiratkozás

                                  Felelős: Badics Tünde

Június 27.                          Tanévzáró ünnepély

                                             Felelős: Badics Tünde

                                             Tanévzáró nevelési értekezlet

                                             Felelős: Árvai Zsolt

Június 30.                           Ballagás, a szakmai bizonyítványok ünnepélyes átadása

                                             Felelős: Árvai Zsolt, Badics Tünde


A tanév szöveges rendje letölthető ITT!