A tanév rendje 2019/2020-as tanév

A tanév rendjének szöveges része letölthető ITT!

A Győri SZC Gábor László Építő- és Faipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája 2019/2020. tanév rendjének szöveges része

 

szeptember 2.                    Első tanítási nap

szeptember 2 - 3.           Motivációs napok az 1/9. és az SZH/1 évfolyamán

október 1.                       Szülői értekezlet az összes osztályban

                                               Felelős: Horváthné Takács Gertrúd

október 4.                       Iskolai megemlékezés

                                        Az Aradi vértanukra emlékezünk

                                               Felelős: Kertész Anikó

október 6.                       Városi megemlékezés

                                       Az Aradi vértanukra emlékezünk

                                             Felelős: Árvai Zsolt

október 16.                    Építsd a jövőd!

                                       Építőipari pályaválasztási kiállítás az iskolában

                                             Felelős: Árvai Zsolt, Pelentai Norbert, Stuksza Attila

                                             Tanítás nélküli munkanap 1.

október 22.                    Nemzeti Ünnep, iskolai megemlékezés a tanulók bevonásával

                                       Az 1956-os forradalomra emlékezünk

                                             Felelős: Konczos Katalin

október 23.                    Nemzeti Ünnep, városi megemlékezés

                                       Az 1956-os forradalomra emlékezünk

                                             Felelős: Árvai Zsolt, DÖK

október 25.                   Pályaválasztási Kiállítás

                                      9.00 -16.00 óráig

                                            Felelősök: Árvai Zsolt, Pelentai Norbert, Stuksza Attila

október 28 –  november 3. Őszi szünet

november 15.               Nyitott Kapuk

                                      Pályaválasztási tájékoztató

                                           Felelősök: Árvai Zsolt, Badics Tünde, Pelentai Norbert, Stuksza Attila

november 19.               Nyitott Kapuk

                                     Pályaválasztási tájékoztató

                                            Felelősök: Árvai Zsolt, Badics Tünde, Pelentai Norbert, Stuksza Attila

december 7.                 Munkanap áthelyezés (december 24.)

                                            Tanítás nélküli munkanap 2.

december 14.               Munkanap áthelyezés (december 31.)

                                            Tanítás nélküli munkanap 3.

december 20.               Karácsonyi ünnepség az iskola diákjainak és dolgozóinak

                                            Felelős: Árvai Zsolt, Badics Tünde

december 23 - január 05. Téli szünet

január 24.                     Első félév utolsó napja

                                      Jegyek lezárása. Osztályozó értekezlet.

                                            Felelős: Badics Tünde

február 4.                     Szülői értekezlet az összes osztályban

                                            Felelős: Horváthné Takács Gertrúd

február 7.                     Nevelőtestületi értekezlet

                                            Felelős: Badics Tünde

február 25.                   Iskolai megemlékezés

                                      A kommunista diktatúra áldozatainak emléknapja

                                            Felelős: Kertész Anikó

február 28.                    Szalagavató ünnepség

                                             Felelős: Badics Tünde

március 13.                   Nemzeti Ünnep, iskolai megemlékezés a tanulók bevonásával

                                      Az 1848-as forradalomra emlékezünk

                                            Felelős: Konczos Katalin

március 15.                  Nemzeti Ünnep, városi megemlékezés

                                     Az 1848-as forradalomra emlékezünk

                                           Felelős: Árvai Zsolt, DÖK

április 3.                      Szakmák éjszakája 2020.

                                          Felelős: Árvai Zsolt, Pelentai Norbert, Stuksza Attila

április 16.                   Iskolai megemlékezés

                                    A Holocaust áldozatainak emléknapja

                                         Felelős: Kertész Anikó

április 9 – április 14. Tavaszi szünet

április 30.                   Utolsó tanítási nap a 3/11. évfolyamon és felnőttoktatás végzős évfolyamán

május 1.                     Munka ünnepe - ünnep

május 4.                     Osztályozó értekezlet a 3/11. évfolyamon és felnőttoktatás végzős évfolyamán

                                         Felelős: Badics Tünde

május 18 - június 26.  Gyakorlati és szóbeli szakmai vizsgák

                                           Felelős: Árvai Zsolt

május 18.                    Diáknap

                                          Tanítás nélküli munkanap 4.

május 20.                    Írásbeli szakmai vizsga

                                          Tanítás nélküli munkanap 5.

május 22.                    Tanulmányi kirándulás

                                           Felelős: Árvai Zsolt

                                           Tanítás nélküli munkanap 6.

május 27.                    Kompetenciamérés a 10. évfolyamon

                                          Felelős: Badics Tünde

május 29.                    Utolsó tanítási nap a SZH/2 évfolyamon

                                    Jegyek lezárása

                                          Felelős: Badics Tünde

június 1.                      Pünkösd - ünnep

június 4.                      Iskolai megemlékezés

                                    A Nemzeti Összetartozás emléknapja

                                          Felelős: Kertész Anikó

június 15.                   Utolsó tanítási nap a SZH/1 és az 1/9. – 2/10. évfolyamon és a 2 éves felnőttoktatás első évfolyamán

június 15.                   Gábor-napi rendezvény

                                    25 éves jubileumi ünnepség

                                          Felelős: Árvai Zsolt

                                          Tanítás nélküli munkanap 7.

június 16.                    Osztályozó értekezlet

                                    Jegyek lezárása

                                           Felelős: Badics Tünde

június 22 - 23.             Beiratkozás

                                           Felelős: Badics Tünde

június 24.                    Tanévzáró ünnepély

                                           Felelős: Badics Tünde

                                     Tanévzáró nevelési értekezlet

                                            Felelős: Árvai Zsolt

június 27.                     Ballagás, a szakmai bizonyítványok ünnepélyes átadása

                                            Felelős: Árvai Zsolt, Badics Tünde

E-kréta