A tanév rendje 2017/2018-as tanév

A munkarend letölthető ITT!

A 2017/2018-as tanév szöveges rendje

Szeptember 01.              Első tanítási nap

Szeptember 01; 04-05   Motivációs napok a 9. és az SZH/1 évfolyamon

Október 03.                     Szülői értekezlet az összes osztályban

                                                            Felelős: Horváthné Takács Gertrúd

Október 06.                     Iskolai megemlékezés

                                                           Az Aradi vértanukra emlékezünk

                                                            Felelős: Kertész Anikó

Október 06.                     Városi megemlékezés

                                                           Az Aradi vértanukra emlékezünk

                                                            Felelős: Árvai Zsolt

Október 23.                     Nemzeti Ünnep, iskolai megemlékezés a tanulók bevonásával

                                                             Az 1956-os forradalomra emlékezünk

                                                            Felelős: Kertész Anikó

Október 23.                     Nemzeti Ünnep, városi megemlékezés

                                                          Az 1956-os forradalomra emlékezünk

                                                           Felelős: Árvai Zsolt

Október 30 –  november 03. Őszi szünet

November 10.                 Pályaválasztási kiállítás

                                                           Felelősök: Árvai Zsolt, Pelentai Norbert, Stuksza Attila

November 15.                 Nyitott Kapuk

                                                             Pályaválasztási tájékoztató

                                                           Felelősök: Árvai Zsolt, Badics Tünde, Pelentai Norbert, Stuksza Attila

November 22.                 Nyitott Kapuk

                                                            Pályaválasztási tájékoztató

                                                          Felelősök: Árvai Zsolt, Badics Tünde, Pelentai Norbert, Stuksza Attila

November 24.                 Gábor-napi rendezvény az iskola dolgozóinak

                                                            Felelős: Árvai Zsolt

                                                   Tanítás nélküli munkanap 1.

December 22.                 Karácsonyi ünnepség az iskola diákjainak és dolgozóinak

                                                            Felelős: Árvai Zsolt, Badics Tünde

December 27 - január 2.  Téli szünet

Január 26.                         Első félév utolsó napja

                                                                Jegyek lezárása. Osztályozó értekezlet.

                                                              Felelős: Badics Tünde

Február 02.                       Nevelőtestületi értekezlet

                                                             Felelős: Badics Tünde

                                                      Tanítás nélküli munkanap 2.

Február 06.                       Szülői értekezlet az összes osztályban

                                                                Felelős: Horváthné Takács Gertrúd

Február 25.                       Iskolai megemlékezés

                                                              A kommunista diktatúra áldozatainak emléknapja

                                                                Felelős: Kertész Anikó

Március 10.                       Munkanap áthelyezés (március 16.)

                                                      Tanítás nélküli munkanap 3.

Március 15.                       Nemzeti Ünnep, iskolai megemlékezés

                                                               Az 1848-as forradalomra emlékezünk

                                                               Felelős: Konczos Katalin

Március 15.                       Nemzeti Ünnep, városi megemlékezés

                                                               Az 1848-as forradalomra emlékezünk

                                                                Felelős: Árvai Zsolt

Március 29 – április 03. Tavaszi szünet

Április 16.                          Iskolai megemlékezés

                                                               A Holocaust áldozatainak emléknapja

                                                                 Felelős: Kertész Anikó

Április 21.                          Munkanap áthelyezés (április 30.)

                                                       Tanítás nélküli munkanap 4.

Április 30.                          Munkaszüneti nap

Május 01.                           Munka ünnepe - ünnep

Május 03.                           Utolsó tanítási nap a 11. évfolyamon és a felnőttoktatás végzős évfolyamán

Május 07.                           Osztályozó értekezlet a 11. évfolyamon és a felnőttoktatás végzős évfolyamán

                                                               Felelős: Badics Tünde

Május 11.                           Tanulmányi kirándulás

                                                               Felelős: Árvai Zsolt

                                                       Tanítás nélküli munkanap 5.

Május 17.                           Írásbeli szakmai vizsga

                                                       Tanítás nélküli munkanap 6.

Május 18 - június 29.       Gyakorlati és szóbeli szakmai vizsgák

                                                             Felelős: Árvai Zsolt

Május 21.                           Pünkösd - ünnep

Május 23.                           Kompetenciamérés a 10. évfolyamon

                                                               Felelős: Badics Tünde

Június 01.                          Utolsó tanítási nap a SZH/2 évolyamon, részszakképesítésben

                                                              Jegyek lezárása

                                                              Felelős: Badics Tünde

Június 04.                          Iskolai megemlékezés

                                                              A Nemzeti Összetartozás emléknapja

                                                                Felelős: Kertész Anikó

Június 14.                          Osztályozó értekezlet

                                                               Jegyek lezárása

                                                               Felelős: Badics Tünde

Június 15.                          Utolsó tanítási nap a szakképzési HÍD és a 9.-10. évfolyamon és a 2 éves felnőttoktatás első évfolyamán

Június 15.                         Diáknap

                                                      Tanítás nélküli munkanap 7.

Június 21 - 22.                  Beiratkozás

                                                              Felelős: Badics Tünde

Június 27.                          Tanévzáró ünnepély

                                                                 Felelős: Badics Tünde

                                           Tanévzáró nevelési értekezlet

                                                                Felelős: Árvai Zsolt

Június 30.                          Ballagás, a szakmai bizonyítványok ünnepélyes átadása

                                                                Felelős: Árvai Zsolt, Badics Tünde