A tanév rendje 2018/2019-es tanév

A munkarend letölthető ITT!

A 2018/2019. tanév rendjének szöveges része

szeptember 3.                       Első tanítási nap

szeptember 3 - 5.                 Motivációs napok az 1/9. és az SZH/1 évfolyamán

október 2.                               Szülői értekezlet az összes osztályban

Felelős: Horváthné Takács Gertrúd

október 5.                               Iskolai megemlékezés

Az Aradi vértanukra emlékezünk

Felelős: Kertész Anikó

október 6.                               Városi megemlékezés

Az Aradi vértanukra emlékezünk

Felelős: Árvai Zsolt

október 13.                              Munkanap áthelyezés (október 22.)

                                                 Tanítás nélküli munkanap 1.

október 19.                              Nemzeti Ünnep, iskolai megemlékezés a tanulók bevonásával

                                                            Az 1956-os forradalomra emlékezünk

                                                            Felelős: Konczos Katalin

október 22.                              Munkaszüneti nap

október 23.                              Nemzeti Ünnep, városi megemlékezés

Az 1956-os forradalomra emlékezünk

Felelős: Árvai Zsolt, DÖK

október 27 – november 04.    Őszi szünet

november 2.                            Munkaszüneti nap

november 6.                            Építsd a jövőd!

Építőipari pályaválasztási kiállítás az iskolában

Felelős: Árvai Zsolt, Pelentai Norbert, Stuksza Attila

        Tanítás nélküli munkanap 2.

november 9.                            Pályaválasztási Kiállítás

                                                  9.00 -16.00 óráig

Felelősök: Árvai Zsolt, Pelentai Norbert, Stuksza Attila

november 10.                           Munkanap áthelyezés (november 2.) A-hét péntek

november 16.                           Nyitott Kapuk

Pályaválasztási tájékoztató

Felelősök: Árvai Zsolt, Badics Tünde, Pelentai Norbert, Stuksza Attila

november 19.                           Nyitott Kapuk

Pályaválasztási tájékoztató

Felelősök: Árvai Zsolt, Badics Tünde, Pelentai Norbert, Stuksza Attila

november 23.                           Gábor-napi rendezvény az iskola dolgozóinak

Felelős: Árvai Zsolt

   Tanítás nélküli munkanap 3.

december 1.                              Munkanap áthelyezés (december 24.) B-hét hétfő

december 15.                            Munkanap áthelyezés (december 31.)

                                                   Tanítás nélküli munkanap 4.

december 21.                            Karácsonyi ünnepség az iskola diákjainak és dolgozóinak

Felelős: Árvai Zsolt, Badics Tünde

december 22 - január 02.         Téli szünet

január 4.                                    Utolsó tanítási nap a keresztféléves képzésben

Jegyek lezárása. Osztályozó értekezlet.

Felelős: Badics Tünde

január 25.                                  Első félév utolsó napja

Jegyek lezárása. Osztályozó értekezlet.

Felelős: Badics Tünde

február 5.                                  Szülői értekezlet az összes osztályban

                                                                             Felelős: Horváthné Takács Gertrúd

február 8.                                  Nevelőtestületi értekezlet

Felelős: Badics Tünde

február 25.                                Iskolai megemlékezés

A kommunista diktatúra áldozatainak emléknapja

Felelős: Kertész Anikó

március 14.                               Nemzeti Ünnep, iskolai megemlékezés a tanulók bevonásával

Az 1848-as forradalomra emlékezünk

Felelős: Konczos Katalin

március 15.                               Nemzeti Ünnep, városi megemlékezés

Az 1848-as forradalomra emlékezünk

Felelős: Árvai Zsolt, DÖK

Április 16.                                  Iskolai megemlékezés

A Holocaust áldozatainak emléknapja

Felelős: Kertész Anikó

április 18 – április 23.              Tavaszi szünet

május 1.                                    Munka ünnepe - ünnep

május 2.                                    Utolsó tanítási nap a 3/11. évfolyamon és felnőttoktatás végzős évfolyamán

május 6.                                    Osztályozó értekezlet a 3/11. évfolyamon és felnőttoktatás végzős évfolyamán

Felelős: Badics Tünde

május 16.                                  Írásbeli szakmai vizsga

                                                  Tanítás nélküli munkanap 5.

május 17 - június 28.               Gyakorlati és szóbeli szakmai vizsgák

Felelős: Árvai Zsolt

május 20.                                  Tanulmányi kirándulás

Felelős: Árvai Zsolt

                                                  Tanítás nélküli munkanap 6.

május 22.                                  Kompetenciamérés a 10. évfolyamon

Felelős: Badics Tünde

május 24.                                  Diáknap

                                                  Tanítás nélküli munkanap 7.

május 31.                                  Utolsó tanítási nap a SZH/2 évfolyamon

Jegyek lezárása

Felelős: Badics Tünde

június 4.                                    Iskolai megemlékezés

A Nemzeti Összetartozás emléknapja

Felelős: Kertész Anikó

június 10.                                  Pünkösd - ünnep

június 14.                                  Utolsó tanítási nap a SZH/1 és az 1/9. – 2/10. évfolyamon

                                                   és a 2 éves felnőttoktatás első évfolyamán

                                                   Osztályozó értekezlet

Jegyek lezárása

Felelős: Badics Tünde

június 20 - 21.                           Beiratkozás

Felelős: Badics Tünde

június 26.                                   Tanévzáró ünnepély

Felelős: Badics Tünde

        Tanévzáró nevelési értekezlet

Felelős: Árvai Zsolt

június 29.                                   Ballagás, a szakmai bizonyítványok ünnepélyes átadása

Felelős: Árvai Zsolt, Badics Tünde