A tanév szöveges rendje 2020-2021

A Győri SZC Gábor László Építő- és Faipari Szakképző Iskola szakképzési alapfeladatellátási telephelyének szöveges munkarendje letölthető ITT!

szeptember 1.         Első tanítási nap

szeptember 1 - 2.    Motivációs napok az 1/9. évfolyamon

október 1.                Szülői értekezlet az összes osztályban (digitális KRÉTA rendszerben)

                                 Felelős: Horváthné Takács Gertrúd

október 6.                Iskolai megemlékezés

                                Az Aradi vértanukra emlékezünk

                                 Felelős: Kertész Anikó

október 6.                Városi megemlékezés

                                Az Aradi vértanukra emlékezünk

                                Felelős: Árvai Zsolt

október 22.              Nemzeti Ünnep, iskolai megemlékezés (iskolarádión)

                                Az 1956-os forradalomra emlékezünk

                                Felelős: Konczos Katalin

október 23.              Nemzeti Ünnep, városi megemlékezés

                                Az 1956-os forradalomra emlékezünk

                                Felelős: Árvai Zsolt, DÖ

október 23 – november 1. Őszi szünet

november 1.            Mindenszentek ünnepe

december 18.          Karácsonyi ünnepség az intézmény diákjainak és dolgozóinak

                                Felelős: Árvai Zsolt, Badics Tünde

december 21 - január 01. Téli szünet

január 22.               Első félév utolsó napja

                                Jegyek lezárása. Osztályozó értekezlet.

                               Felelős: Badics Tünde, Veres Gábor

február 4.                Szülői értekezlet az összes osztályban (járványügyi helyzet függvényében)

                                Felelős: Badics Tünde

február 5.                Oktatói testületi értekezlet

                               Felelős: Badics Tünde, Veres Gábor

február 12.              Szalagavató ünnepség

                               Felelős: Badics Tünde

február 25.              Iskolai megemlékezés (faliújságon)

                               A kommunista diktatúra áldozatainak emléknapja

                                Felelős: Kertész Anikó

március 12.             Nemzeti Ünnep, iskolai megemlékezés (a járványügyi helyzet függvényében)

                                Az 1848-as forradalomra emlékezünk

                               Felelős: Badics Tünde

március 15.             Nemzeti Ünnep, városi megemlékezés

                                Az 1848-as forradalomra emlékezünk

                                Felelős: Árvai Zsolt, DÖK

április 1 – április 6. Tavaszi szünet

április 16.               Iskolai megemlékezés (Iskolarádión)

                               A Holocaust áldozatainak emléknapja

                                Felelős: Borbély Ágnes

április 30.               Utolsó tanítási nap a 3/11. évfolyamon és felnőttoktatás végzős évfolyamán

április 30.               Osztályozó értekezlet a 3/11. évfolyamon, a 2/13. évfolyamon és felnőttoktatás végzős évfolyamán

                               Felelős: Badics Tünde

május 1.                  Munka ünnepe – ünnep

május 3-5.              Érettségi főtárgyi írásbeli vizsganapok

                                Tanítás nélküli munkanap 1., 2., 3.

                                Felelős: Árvai Zsolt

május 13.                Írásbeli szakmai vizsga

                                Tanítás nélküli munkanap 4.

május 14 - június 15. Gyakorlati és szóbeli szakmai vizsgák

                               Felelős: Árvai Zsolt

május 21.                Tanulmányi kirándulás

                               Felelős: Árvai Zsolt

                                Tanítás nélküli munkanap 5.

május 24.                Pünkösd - ünnep

május 26.                Kompetenciamérés a 10. évfolyamon

                               Felelős: Badics Tünde

május 28.                Diáknap

                                Tanítás nélküli munkanap 6.

május 31.                Utolsó tanítási nap a SZH/2 évfolyamon

                               Jegyek lezárása

                               Felelős: Badics Tünde

június 4.                  Iskolai megemlékezés

                               A Nemzeti Összetartozás emléknapja

                                Felelős: Badics Tünde

június 15.                Utolsó tanítási nap az 1/9. – 2/10. évfolyamon és a 2 éves felnőttoktatás első évfolyamán

június 15.                Gábor-napi rendezvény

                                Felelős: Árvai Zsolt

                                Tanítás nélküli munkanap 7.

június 16.                Osztályozó értekezlet

                               Jegyek lezárása

                               Felelős: Badics Tünde

június 22.                Beiratkozás

                               Felelős: Badics Tünde

június 24.                Tanévzáró ünnepély

                                Felelős: Badics Tünde

                                Tanévzáró nevelési értekezlet

                                Felelős: Árvai Zsolt, Veres Gábor

június 26.                Ballagás, a szakmai bizonyítványok ünnepélyes átadása

                                Felelős: Árvai Zsolt, Badics Tünde

 

E-kréta