Egészségügyi válsághelyzet intézkedési terv_2021.11.22

Figyelem!

Változás az intézmény Egészségügyi válsághelyzet intézkedési tervében 2021. november 22-től.

Letölthető ITT!

A legfontosabb változások:

• Az iskola alkalmazottainak és tanulóinak a belépéskor kötelező az orrot és szájat eltakaró maszk viselése, valamint a belépéskor a testhőmérséklet mérés és a kézfertőtlenítés.

• A testhőmérséklet méréskor a 37,8 C fokot elérő, vagy azt meghaladó testhőmérséklet esetén kontroll mérést végzünk és ha az érték megegyezik, vagy 37,8 C fokot, vagy annál magasabb értéket mutat, akkor a tanulót, vagy alkalmazottat az épületbe nem engedjük be, hazaküldjük, tanuló esetén értesítjük a szülőt/gondviselőt.

• Az iskola alkalmazottainak és tanulóinak a közösségi térben az orrot és szájat eltakaró maszk viselése kötelező, tanórákon, tanműhelyekben ajánlott!

• Tanulóknak és oktatóknak, pedagógusoknak a foglalkozásokon a teremben az orrot és szájat eltakaró maszk viselése nem kötelező, de ajánlott.