Állásajánlatok

A Győri Műszaki SZC Gábor László Építő- és Faipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája állást hirdet a következő területekre:

• Matematika-Fizika szakos középiskolai tanár, főállású részmunkaidőben

• Informatika szakos középiskolai tanár - rendszergazda, főállású teljes munkaidőben

• Angol nyelvszakos középiskolai tanár, főállású teljes munkaidőben

• Gyógypedagógus, főállású teljes munkaidőben

• Karbantartó, főállású teljes munkaidőben

• Portás-udvari munkás, főállású teljes munkaidőben

Pályázni személyesen (9024 Győr, Nádor tér 4. titkárság), vagy e-mailen a gaborla@t-online email címen 2019. augusztus 21-ig lehet.

Pályázathoz csatolandó dokumentumok:

• Europass önéletrajz

• Motivációs levél

• iskolai végzettségek másolata

• 90 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

Az állásokkal kapcsolatban felvilágosítás kérhető Árvai Zsolt tagintézményvezetőtől a +36302473463-as telefonszámon. A részletes pályázati kiírás megtalálható a www.kozigallas.gov.hu internetes oldalon.

Állásajánlataink - Legyen közösségünk tagja!

Köszöntő

Árvai Zsolt igazgatóKedves Látogató!

Örülök, hogy iskolánk weblapját felkereste. Remélem, hogy hasznos tudnivalókat talál iskolánk képzési rendjéről, oktatott szakmáinkról, az iskola mindennapi életéről. Ha az olvasottakon kívül bármilyen kérdése van, vagy információra van szüksége, szívesen állunk rendelkezésére telefonon, vagy személyesen is.

Árvai Zsolt

Kréta E-ügyintézés