Nyitott kapuk napja 2017.

Idén is szeretettel várjuk leendő tanulóinkat, szüleiket a Nyitott kapuk napján!

A Győri Műszaki SZC Gábor László Építő- és Faipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája idén is megrendezi a Nyitott Kapuk napját.

Időpontok:

• 2017. november 15. (szerda) 15.00 órától

• 2017. november 22. (szerda) 15.00 órától

A Nyitott kapuk napján tájékozódhatnak aktuális képzéseinkről és megtekinthetik a szakmai gyakorlati foglalkozásokat, ahol tanulóink mutatják be Önöknek a jól felszerelt tanműhelyeinkben folyó gyakorlati munkát.

Ha vállalkozó szellemű tanuló vagy, próbáld ki te is az egyes szakmák bizonyos munkafolyamatait!

Várunk minden érdeklődőt a Pályaválasztási kiállításon is, melynek időpontja: 2017. november 10-én 9.00 - 16.00 óráig.

Helyszín: Győri Egyetemi Csarnok

Az iskolánk standján megismerhetik a képzéseinket, segítünk eligazodni az általunk oktatott szakmákban.

Köszöntő

Árvai Zsolt igazgatóKedves Látogató!

Örülök, hogy iskolánk weblapját felkereste. Remélem, hogy hasznos tudnivalókat talál iskolánk képzési rendjéről, oktatott szakmáinkról, az iskola mindennapi életéről. Ha az olvasottakon kívül bármilyen kérdése van, vagy információra van szüksége, szívesen állunk rendelkezésére telefonon, vagy személyesen is.

Árvai Zsolt