Nyitott kapuk napja 2017.

Idén is szeretettel várjuk leendő tanulóinkat, szüleiket a Nyitott kapuk napján!

A Győri Műszaki SZC Gábor László Építő- és Faipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája idén is megrendezi a Nyitott Kapuk napját.

Időpontok:

• 2017. november 15. (szerda) 15.00 órától

• 2017. november 22. (szerda) 15.00 órától

A Nyitott kapuk napján tájékozódhatnak aktuális képzéseinkről és megtekinthetik a szakmai gyakorlati foglalkozásokat, ahol tanulóink mutatják be Önöknek a jól felszerelt tanműhelyeinkben folyó gyakorlati munkát.

Ha vállalkozó szellemű tanuló vagy, próbáld ki te is az egyes szakmák bizonyos munkafolyamatait!

Várunk minden érdeklődőt a Pályaválasztási kiállításon is, melynek időpontja: 2017. november 10-én 9.00 - 16.00 óráig.

Helyszín: Győri Egyetemi Csarnok

Az iskolánk standján megismerhetik a képzéseinket, segítünk eligazodni az általunk oktatott szakmákban.