Taneszköz lista

Tisztelt Szülők! Kedves Tanulók!

Többen kérdezték, hogy milyen tanszerekre lesz szükség az iskolánkban. Az egyes tantárgyakhoz kapcsolódó tanszerkövetelményekről az adott szaktanárok, osztályfőnök az első két nap során pontos információval fog szolgálni Nektek.

Azonban, hogy adig is lehessen nézelődni a tanszerek között egy alap listát összeállítottunk Nektek:

Mi is fog kelleni:

• A/4-es méretű füzetek (tantárgyanként 1-1 db) vonalas, négyzetrácsos, sima
  • A/4-es méretű műszaki rajzlap
  • jó minőségű körző
  • vonalzókészlet
  • zsebszámológép
  • grafitceruzák HB, B (lehetőleg ne cserélhető betétes)
  • színes ceruzák vagy színes golyóstoll (nem kell a 36 db-os :) )
  • jó minőságű radír
  • kék színű golyóstoll (több darab)
  • szövegkiemelő (több színű, ha szoktál ilyet használni a füzet szebbé tételéhez)
  • tolltartó
  • iskolatáska (nem reklámszatyor! :) )
  • fehér talpú tornacipő (csak ezzel léphettek be a tornaterembe!)
  • tornanadrág (kötelező felszerelés, ahogy a tesi póló is, amire használhatod a megvásárolt Gáboros pólót is) és ezek rendszeres tisztán tartása is!
  • tornazsák
  • érték- és öltözöszekrény kulcsot tőlünk fogtok kapni
  • munkaruhát és védőlábbelit az iskolától kapjátok meg, azt tisztántartani vagy csak köteles és mindig magaddal hozni

Amire biztos, hogy nem lesz szükséged:

• mobiltelefon tanórán és gyakorlati foglalkozáson (ezeket köteles vagy a foglalkozás és tanóra előtt az erre a célra kijelölt helyre tenned, szünetben visszakapod!)
  • nagyobb összegű készpénz, ezért felelősséget nem vállalunk (ha mégis be kell hoznod az iskolába, a titkárságon add le, a páncélszekrénybe elzárjuk így biztos nem tűnik el!)
  • egyéb értéktárgy (kihangosító, okos kütyü, stb.) ezért felelősséget nem vállalunk
  • dohánytermék (18 év alatt tilos az iskola területén a dohányzás - fegyelmi felelősségre vonás jár érte!)
  • alkohol és egyéb élvezeti cikkek (szigorúan Tilos a behozatala - fegyelmi felelősségre vonás jár érte!)

Jó pihenést és jó készülődést kívánunk a nyár hátra lévő részére!